Головна  →  Новини  →  30 травня 2019

Життя прожити – не поле перейти (фото)

Життя прожити – не поле перейти (фото)

За ініціативи Святошинської РДА з 2007 року в районі започатковано відзначення подружніх пар, що прожили у шлюбі 50 і більше років. Сьогодні традиційно на базі Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «ДЕСАНТНИК» (вул. Жолудєва, 6-Д) відбулося урочисте вітання 20 подружніх пар зі стажем сімейного життя 50+.

Можна нескінченно довго дивитись на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як спілкуються, як ніжно дивляться одне одному в очі подружжя, що понад півстоліття прожили разом. Історія життя кожної пари сьогоднішніх гостей по своєму унікальна: тут і представники великої творчої династії, і кандидати наук, і колишні колеги по роботі, що саме на цьому святі зустрілися після довгої перерви у спілкуванні через вихід на пенсію. Та всіх їх об’єднує одне – щирі почуття та взаємна повага. Сьогоднішня зустріч об’єднала близьких за духом людей - пари, які зберегли почуття ніжного кохання, вірність, повагу одне до одного. Під час свята звучали авторські поетичні зізнання в найщиріших почуттях, щемливі музичні твори у виконанні героїв зустрічі й організаторів, відверті слова вдячності та любові, адресовані своїй половинці. Особлива, душевна атмосфера в залі наче була напоєна флюїдами багаторічного, міцного, як витримане вино, кохання. Гості були по-справжньому розчулені такою увагою й щиро дякували організаторам за таку чудову зустріч і такий теплий прийом.

Герої сьогоднішньої зустрічі безумовно заслуговують на повагу та захоплення: вони зуміли пронести, не розплескавши,  свої почуття протягом довгих років, виховали дітей та онуків, створили свої унікальні сімейні традиції. За вагомий особистий внесок у справу збереження і популяризації справжніх сімейних цінностей, піднесення іміджу родини та з нагоди Всесвітнього дня батьків присутнім родинам було вручено грамоти голови Святошинської РДА Володимира Каретка та пам’ятні подарунки.

Протягом усього святкового заходу створювали теплу, душевну атмосферу для присутніх, дарували їм свої яскраві виступи вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку