Головна  →  Новини  →  15 серпня 2019

«Екологія – турбота спільна». До Всесвітнього дня бездомних тварин бібліотека ім. Махтумкулі презентує

«Екологія – турбота спільна». До Всесвітнього дня бездомних тварин бібліотека ім. Махтумкулі презентує

До Всесвітнього  дня  бездомних тварин у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини проходить цикл тематичних заходів. 

У  бібліотеці ім. Махтумкулі (вул. Зодчих, 6) презентовано книжкову виставку-застереження «Екологія - турбота спільна», де експонуються матеріали, які допоможуть користувачеві розібратися в актуальних питаннях екології  для людства в цілому. Цікавими елементами виставки  є  дослідження спеціалістів з  екологічних проблем людства і  статті з надзвичайних ситуацій і їх покращення. Особлива увага приділяється проблемі  безпритульних тварин, яка  знайома кожному великому місту, де гостро стоїть питання будівництва притулків для бездомних тварин.  Покинуті та загублені собаки і кішки, а також ті тварини, що народилися на вулицях є основним джерелом походження безпритульних тварин. Для цих тварин навколишній світ повний небезпек і загроз, тому давайте поділимося з ними і своєю добротою, проявимо до них нехай маленьку, але турботу. Може не відразу, може не сьогодні, але обов’язково подбаємо про них, адже вони абсолютно завжди готові відгукнутися на нашу доброту. Вони завжди готові радувати нас, виляти хвостом або ніжно муркотіти, стрибати від радості і по своєму посміхатися нам. 

Не залишайтеся байдужими до екологічних проблем! Дні, події і заходи присвячені екології – внесок в наше майбутнє і майбутнє наших дітей! 

До відома: Міжнародний день безпритульних тварин проходить щорічно у другій декаді серпня. Свято виникло в 1992 році за підтримки неурядової організації – Міжнародного товариства з прав тварин (ISAR). Відзначається в більш ніж 50 країнах, на 6 континентах.

 

Джерело: Відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку