Головна  →  Новини  →  10 вересня 2019

У Святошинській РДА відбулася нарада з керівниками ОСН

У Святошинській РДА відбулася нарада з керівниками ОСН

Сьогодні, 10 вересня, за результатами засідання конкурсної комісії міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2019 року в приміщенні Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) голова Координаційної ради ОСН начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю СРДА Ірина Романенко провела робочу зустріч з керівниками ОСН Святошинського району.

Головуюча поінформувала присутніх про результати проведеного конкурсу, детально проаналізувала рішення конкурсної комісії з метою усунення в подальшій роботі, у тому числі безпосередньо під час підготовки до відповідного конкурсу наступного року, виявлених недоліків. Ірина Романенко зазначила, що підготовку до міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року потрібно розпочинати вже цього року: ретельно вивчити потреби місцевої громади, найбільш гострі проблеми, що хвилюють членів ОСН, визначитися з предметом і сутністю майбутнього проекту (програми) та почати пошуки джерел співфінансування й способів ефективної реалізації цього проекту. Більше уваги, на думку головуючої, потрібно приділити також якості підготовки пакету документів для подання на відповідний конкурс.

Наступним питанням було подання до Святошинської РДА пропозицій до міського бюджету на наступний рік з урахуванням потреб кожного ОСН з якомога ширшим охопленням усіх сфер його діяльності.

Перейти до спискуВерсiя для друку