Головна  →  Новини  →  11 вересня 2019

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

У Святошинській РДА відбулося чергове щотижневе засідання оперативного штабу

11 вересня 2019 року у Святошинській РДА пройшло виїзне щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2019 - 2020 років під головуванням в. о. голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука. Участь у засіданні взяли керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Засідання, що проходило в приміщенні ЖЕД № 7 (вул. Підлісна, 3), традиційно розпочалося розглядом стану виконання протокольних доручень. Далі керівники РТМ «Нивки» і РТМ «Святошин» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» доповіли про проведення робіт з усунення пошкоджень теплових мереж у районі та проінформували про плани на поточний тиждень.

Далі керівники спеціалізованих обслуговуючих організацій і відокремлених структурних підрозділів РДА доповіли про стан справ з отримання актів готовності мереж теплопостачання будівель до опалювального сезону та стан виконання робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років відповідно до розроблених заходів: за видами робіт, термінами виконання, відсотком виконання.

Наступним розглянули питання функціонування ліфтового господарства району. Через численні нарікання мешканців  житлового фонду району на незадовільну роботу ліфтів у житлових будинках, відсутність інформації про причини й строки проведення ремонтних робіт це питання перебуває на постійному особистому контролі у виконувача обов’язків голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука.

Як завжди окремо зупинилися на питанні щодо прибирання та покосу трави на підпорядкованих територіях, а також стосовно своєчасного проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів. Це питання перебуває на постійному контролі керівництва району. Головуючий на засіданні С. Пилипчук поставив керівникам відповідних підрозділів та організацій завдання активізувати роботу зі складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою.

На завершення проаналізували якість виконання звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51).

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку