Головна  →  Новини  →  19 вересня 2019

Третій тренінг з циклу щодо насильства над дітьми пройшов у Святошинській РДА для батьків (фото)

Третій тренінг з циклу щодо насильства над дітьми пройшов у Святошинській РДА для батьків (фото)

Сьогодні, 19 вересня, в актовій залі Святошинської РДА пройшов третій правопросвітницький тренінг на тему: «Що таке моральне насильство та як не допустити його по відношенню до дитини». Захід у рамках відповідного циклу підготували спеціалісти Головного територіального управління юстиції у місті Києві в рамках правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерства юстиції України, що має на меті навчити громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення.

Модератор сьогоднішнього заходу від Головного територіального управління юстиції у місті Києві Орест Легкий представив спікерів тренінгу. Перед присутніми виступили:

- старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції м. Києва лейтенант поліції Юлія Лук’янова та інспектор того ж підрозділу старший лейтенант поліції Руслана Грицюк, які розкрили правові аспекти проблеми насильства щодо дитини в родині, новації з цього питання у чинному законодавстві;

- начальник відділу з гендерних питань Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» Тетяна Гуденко, яка розповіла про психологічне насильство над дітьми в родині.

На сьогоднішню зустріч були запрошені батьки. Ця специфічна аудиторія, що особливо гостро реагує на тему циклу тренінгів, виявила особливу зацікавленість до виступів лекторів. Присутнім фахівцям батьки ставили чимало запитань. Відбувся живий, відкритий діалог з визначеної теми. Присутні на тренінгу батьки відзначили актуальність подібних заходів і подякували лекторам за їх насиченість.

Перейти до спискуВерсiя для друку