Головна  →  Новини  →  20 вересня 2019

У Святошинській РДА відбулася нарада з керівниками ОСББ і ЖБК щодо підготовки до зимового періоду

У Святошинській РДА відбулася нарада з керівниками ОСББ і ЖБК щодо підготовки до зимового періоду

20 вересня 2019 року у Святошинській РДА під головуванням заступника начальника управління житлово-комунального господарства Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Шахрай І.П. відбулась робоча нарада з головами правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). Зустріч проведена з метою обговорення питань своєчасної підготовки будинків до зимового періоду 2019 - 2020 років.

У нараді брали участь представники комунального підприємства «Київтеплоенерго», РТМ «Святошино» та РТМ «Нивки». Вони нагадали присутнім про обов’язкові обсяги робіт, які повинні виконати ОСББ та ЖБК у процесі підготовки до зими, надали контактну інформацію (власні телефони та контакти приймалень, адреси) для більш оперативного вирішення проблемних питань, звернули увагу на необхідність промивки системи опалення в будинках, де в минулому році були проблеми з опаленням. Також до голів ОСББ та ЖБК звернулись з проханням сприяти в організації доступу до приміщень з метою звірки житлових і нежитлових площ. Окрім того, їм нагадали про персональну відповідальність за якісну та своєчасну підготовку будинків до опалювального сезону.

Також у нараді брали участь представники Головного управління Держпраці у Київській області та представники відділу з питань цивільного захисту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку