Головна  →  Новини  →  1 жовтня 2019

Віталій Кличко: «Урядова перевірка КМДА не стосується питань здійснення самоврядних повноважень Київською міською радою»

Віталій Кличко: «Урядова перевірка КМДА не стосується питань здійснення самоврядних повноважень Київською міською радою»

Урядова перевірка Київської міської державної адміністрації не стосується питань здійснення самоврядних повноважень Київською міською радою. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За цей час, за словами мера, апарат КМДА отримав понад 70 запитів, що стосувалися практично всіх сфер життєдіяльності міста та великого обсягу інформації.

«Ми відкриті для співпраці і намагаємося у найкоротші терміни надавати необхідні документи. Навіть ті, що виходять за межі перевірки. Бо, підкреслю, урядова перевірка, за законом, не стосується здійснення самоврядних повноважень Київською міською радою та її виконавчим органом», – додав міський голова.

Мер пояснив, що відповідна урядова перевірка стосується лише виконавської дисципліни, тобто організації роботи з виконання міською адміністрацією завдань, визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради, актами Кабінету Міністрів України та дорученнями Прем’єр-міністра України.

«Повну ж перевірку діяльності, зокрема і ту, що стосується самоврядних повноважень Київської міськради, може здійснювати тільки Державна аудиторська служба України. До якої, до речі, я раніше звернувся з проханням перевірити діяльність столичної влади», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку