Головна  →  Новини  →  10 жовтня 2019

Запрошуємо на Благочинний ярмарок

Запрошуємо на Благочинний ярмарок

Уже упродовж 5 років живе добра традиція у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса проводити осінній доброчинний ярмарок на честь Дня українського козацтва та Дня захисника України.

11 жовтня 2019 року о 13.00 шкільне подвір’я вируватиме народними музиками, щирими запрошеннями скуштувати національні наїдки, смаколики, випічку – все, чим багата українська земля. Як завжди, участь у цьому святі візьмуть і учні школи, і їхні батьки, і мешканці мікрорайону. Ну а як же без святкових затій та витівок?! На шкільному стадіоні поміряються силою, спритністю, швидкістю юні спортсмени, а також команди батьків.

Усі кошти, зібрані від продажу дитячих поробок, смаколиків власного виробництва, як і минулого року вирішено спрямувати на благодійність для придбання необхідного обладнання відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Запрошуємо на Благочинний ярмарок 11 жовтня о 13:00, який буде проходити на подвір’ї ЗЗСО № 206, за адресою: просп. Леся Курбаса, 9-А.

Перейти до спискуВерсiя для друку