Головна  →  Новини  →  16 жовтня 2019

Залучаємо родини до партнерства

Залучаємо родини до партнерства

З метою ознайомлення батьків з діяльністю, основними напрямками та завданнями у 2019-2020 навальному році 15 жовтня 2019 року відбулася зустріч педагогів та батьків вихованців відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Спільна якісна, повноцінна, партнерська робота спеціалістів, педагогів з родинами підвищує рівень інтеграційного і реабілітаційного потенціалу дитини з особливими потребами. Залучення до партнерства родин наших вихованців є важливим завданням.

Завідувач відділення Марина Гамова ознайомила всіх присутніх з режимом роботи відділення, зі специфікою роботи та основними завданнями, над якими спільно з батьками будуть працювати у 2019-2020 навчальному році. Адже важлива роль у процесі соціальної інтеграції дітей із інвалідністю надається сім'ї, яка в ідеалі виступає одним із основних факторів «входження» дитини в систему суспільних відносин.

Також батьки мали змогу отримати важливу та корисну інформацію від спеціалістів відділення щодо надання соціальних та переглянути творчу виставку спільних робіт вихованців та їх батьків «В світі мрій та фантазій».

Під час зустрічі обговорювались питання розвитку, виховання дітей у відділенні та в родині.

Із батьками проведено тренінг на тему: «Особливості виховання дітей з інвалідністю. Роль сім'ї».

Сподіваємось, що ця зустріч запам’ятається багатьом учасникам зустрічі та стане корисною для всіх нас.

 

Джерело: УПСЗН Святошинського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку