Головна  →  Новини  →  18 жовтня 2019

Круглий стіл «Основні напрямки роботи ІРЦ №8» (фото)

Круглий стіл «Основні напрямки роботи ІРЦ №8» (фото)

17 жовтня 2019 року на базі Київської гімназії № 154 відбулася зустріч працівників психологічної служби закладів освіти Святошинського району міста Києва з спеціалістами районного інклюзивно-ресурсного центру № 8 (ІРЦ № 8).

Перед учасниками круглого столу виступила директор ІРЦ Трухан Альона Григорівна, яка дала оцінку потреб щодо оптимізації співпраці  з педагогічними працівниками дошкільних та загальноосвітніх  закладів з питань організації інклюзивного навчання.

Спеціалісти ІРЦ розповіли про надання методичної  допомоги щодо особливостей організації психолого-педагогічної допомоги дітям з ООП (особливими освітніми потребами) та організацію  інформаційно-просвітницької діяльності.

В заході брала активну участь директор Святошинського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дружинська Олександра Вячеславівна, яка поділилася досвідом роботи Львівського ІРЦ, який нещодавно відвідала.

Круглий стіл організувала та провела Совенко Лариса Петрівна методист НМЦ РУОМС. Підвела підсумки роботи засідання круглого столу. Подякувала за співпрацю та теплу зустріч директора Київської гімназії № 154 Ліщинську Ларису Семенівну.

 

Джерело: РУОМС.

Перейти до спискуВерсiя для друку