Головна  →  Новини  →  21 жовтня 2019

Сергій Пилипчук привітав працівників молокопереробного підприємства «Фірма «Фавор» з професійним святом (фото)

Сергій Пилипчук привітав працівників молокопереробного підприємства «Фірма «Фавор» з професійним святом (фото)

У третю неділю жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості. Одним з яскравих представників цієї галузі в Святошинському районі є ТОВ «Фірма «Фавор». На сьогоднішній день «Фавор» – це єдине молокопереробне підприємство м. Києва. На цьому сучасному, інноваційному підприємстві за європейськими стандартами випускаються натуральні якісні молочні продукти. На заводі працює понад 180 фахівців, потужність його – понад 35 тонн переробленого молока на добу.

Підприємство вже понад 20 років випускає молочну продукцію, що заслужено завоювала любов святошинців. На теренах району «Фавор» відоме не тільки своєю смачною продукцією, а й активною соціальною діяльністю. Багато маленьких любителів молочних смаколиків пам’ятають новорічні вітання з подарунками від ТОВ «Фірма «Фавор», підприємство постійно надає благодійну допомогу ветеранам війни та праці Святошина, громадським організаціям і малозабезпеченим сім’ям Святошинського району.

Привітати колектив підприємства з професійним святом 21 жовтня, приїхали в. о. голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук і в. о. заступника голови Ірина Жидченко. В. о. очільника району привітав присутніх з професійним святом і відзначив високі досягнення трудового колективу ТОВ «Фірма «Фавор». Кращі представники професії – працівники «Фавору» отримали грамоти й подяки, які їм особисто вручив Сергій Пилипчук, а також дипломи Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Перейти до спискуВерсiя для друку