Головна  →  Новини  →  29 жовтня 2019

Стартували відкриті турніри Святошинського району з футболу (фото)

Стартували відкриті турніри Святошинського району з футболу (фото)

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою № 26 міста Києва розпочали відкриті турніри Святошинського району з футболу, в рамках яких з 28.10.2019 по 01.11.2019 відбудуться змагання серед хлопців та дівчат.

28.10.2019 на стадіоні «Темп» урочисто відкрили футбольний турнір серед хлопців  «ДЮСШ-26-CUP» (U-10), у якому беруть участь такі команди: «Шахтар» (Донецьк); «Колос» (Ковалівка); «Зміна» (Київ); «Полісся» (Житомир); «Каскад» (Бровари); «Рось» (Біла Церква) та дві команди ДЮСШ № 26 (I-ий та II-ий склад відповідно).

На церемонії відкриття був присутній 9-разовий чемпіон України з футболу у складі донецького «Шахтаря» і вже багаторічно незмінний «№1» - воротар національної збірної України Андрій Пятов.

Своєю присутністю та мотивуючою промовою він зарядив молодих гравців на перемоги, а у присутніх викликав масу позитивних емоцій.

31.10.2019 стартують змагання серед дівчат «Women`s CUP ДЮСШ-26», у яких візьмуть участь не менш імениті команди, такі як: «ФА УАФ» (Київ); «ДЮСШ-16» (Київ); «ДЮСШ М. Маміашвілі» (Конотоп); «Юність» (Чернігів) у двох складах та «ДЮСШ-26» (Київ).

Бажаємо всім командам та молодим футболістам використати свій потенціал та отримати максимум задоволення від гри!

Успіхів!

 

Джерело: РУОМС.

Перейти до спискуВерсiя для друку