Головна  →  Новини  →  1 листопада 2019

Керівництво району привітало працівників соціальної сфери з професійним святом (фото)

Керівництво району привітало працівників соціальної сфери з професійним святом (фото)

Напередодні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери – до Центру соціальних послуг Святошинського району (вул. Гната Юри, 14-Б) привітати колег приїхав виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук.

Очільник району у вітальному слові до колективів районних соціальних служб високо оцінив їх роботу на благо захисту інтересів людей, подякував за самовідданість і вірність професії, побажав подальшого розвитку та процвітання інституту соціального захисту та як результат – зростання добробуту працівників соціальної сфери.

Найкращим фахівцям у професії було вручено грамоти й подяки.

До відома:

У Святошинському районі майже 150 тис. мешканців отримують соціальні послуги. Їх обслуговує понад 500 фахівців соціальної сфери. Це працівники:

- Управління праці та соціального захисту населення – 114 осіб;

- Територіального центру соціального обслуговування – 260 осіб;

- Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 49 осіб;

- Служби у справах дітей та сім’ї – 26 осіб;

- відділів обслуговування громадян Святошинського району Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві – 60 осіб;

- Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості – 40 осіб.

Реципієнтами соціальних послуг, як правило, є люди похилого віку, інваліди, одинокі громадяни, сім’ї з дітьми, багатодітні родини, діти, які перебувають під опікою, та інші малозахищені верстви населення.

Перейти до спискуВерсiя для друку