Головна  →  Новини  →  8 листопада 2019

Бібліотеки ЦБС «Свічадо» презентують до Дня української писемності та мови (фото)

Бібліотеки ЦБС «Свічадо» презентують до Дня української писемності та мови (фото)

Цікаві інформаційні заходи до Дня української писемності та мови підготували у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини.

Про фразеологізми, паліндроми, народні приказки та інші філологічні премудрості дізнались у ході цікавої гри в бібліотеці для дітей ім. М.Дубова, яку підготувала для дітей бібліотекар І категорії Оксана Салманова.

Цікаву презентацію про корифеїв української літературної мови: Наталію Забілу, Платона Воронька, Тамару Коломієць  підготували для користувачів у бібліотеці для дітей «Книжкова світлиця».

З нагоди свята бібліотека «Джерело»  запросила  всіх охочих на перегляд виставки-панорами  «Праведна душа Івана Котляревського», на якій широко представлені твори І. П. Котляревського та інформаційно-біографічні матеріали про письменника – творця української літературної мови.

До уваги користувачів у бібліотеці  ім. В.Стефаника розгорнута книжкова виставка  із  тематичною  літературою  під назвою «Слово рідне крила дає».

Шановні користувачі! Заходи з нагоди Дня української писемності та мови продовжуватимуть свою роботу до 14 листопада. Приєднуйтесь! Чекаємо Вас у бібліотеках району!

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку