Головна  →  Новини  →  12 листопада 2019

Вітаємо вокальний ансамбль «Київські соловейки» КДМШ № 29 з 25-ти річним ювілеєм! (фото)

Вітаємо вокальний ансамбль «Київські соловейки» КДМШ № 29 з 25-ти річним ювілеєм! (фото)

Днями в концертній залі Центру культури «Святошин» з великим успіхом відбувся ювілейний концерт дитячого вокального ансамблю «Київські соловейки» (керівник Марія Мороз, концертмейстер Вадим Колосок) Київської дитячої музичної школи №29 відділу культури та охорони культурної спадщини.

Подія відбулася напередодні професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. З нагоди святкування 25-ти річчя творчої діяльності колективу у концертній залі зібралося багато шанувальників творчості вокального ансамблю «Київські соловейки» лауреатів всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів» («Усі ми діти твої, Україно»; «Осінні зорі») та  гостей.

У програмі концерту пролунали пісні у виконанні молодшої та старшої груп ансамблю  солістів і випускників колективу:  солістки Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва Дар’ї Безверхої, студентки Національного університету Єлизавети Гончарової, учня Київської спеціалізованої музичної школи ім. Лисенка Миколи Латушкіна, Ольги Ластовецької,  Ольги та Мар’яни Савченко.

Зі святом ювілярів привітали начальник відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, заслужений працівник культури України Ірина Трусова та колеги.

Ведучими свята були: учасниця найпершого складу «Київських соловейок», археолог, журналістка і психолог Аліна Кокошко та учень Київської спеціалізованої школи імені Лисенка Микола Латушкін.

Відлунали останні акорди музики, відзвучали останні рядки пісень, але глядачі ще довго з вдячністю будуть згадувати, солов’їно-янгольський спів, що їм подарував дитячий вокальний ансамбль «Київські соловейки». 

З ювілеєм вас соловейки! Нехай ваш солов’їний спів, мов срібне джерельце виблискує і розливається на творчих вершинах Слави!

Довідково: Дитячий вокальний ансамбль «Київські соловейки»,  відомий далеко за межами України. Ансамбль тричі  виступав з благодійними концертами у Японії, як у великих містах (Токіо, Осака, Кіото, Хіросіма), так і у невеличких містечках та селищах. Завдяки цим концертам японськими благодійними організаціями були зібрані кошти та закуплені медикаменти для  кількох київських лікарень, де проходять лікування учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та постраждалі від її наслідків – діти та дорослі. В репертуарі колективу є твори японських авторів, а також українські пісні, перекладені японською мовою, які ввійшли у випущені три компакт-диски.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку