Головна  →  Новини  →  18 листопада 2019

У рамках Благодійного мистецького проекту «Крилаті мрії» для дітей з особливими потребами у СДНЗ № 219 Святошинського району пройшов концерт учнів КДМШ № 22 (фото)

У рамках Благодійного мистецького проекту «Крилаті мрії» для дітей з особливими потребами у СДНЗ № 219 Святошинського району пройшов концерт учнів КДМШ № 22 (фото)

Днями учні та викладачі Київської дитячої музичної школи  № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини завітали до СДНЗ № 219 Святошинського району із концертом «Музичне сузір’я», який відбувся у рамках мистецького проекту «Крилаті мрії» для дітей з особливими потребами. 

У концерті учні КДМШ № 22 продемонстрували свої різнобічні таланти: співали, грали на фортепіано, флейті, скрипці, гітарі та бандурі. З натхненням у концерті виступили:  Кобзар Ганна, Лузіна Марія, Сокальська Злата (викладач Тамара Теліна, концертмейстер Лоліта Давидовська), Триліська Валерія, Грищенко Богдан (викладач Наталія Триліська), Шилобрид Анастасія, Лузіна Альона, Гончарова Любов (викладач Людмила Фізер, концертмейстер Андрій Барсов), Карась Анастасія (викладач Валентина Вакаренко), Триліська Валерія (викладач Еліна Миронова, концертмейстер Наталія Кірш), Полубудкін Дмитро (викладач Людмила Касатова), Гаркуша Ярослав (викладач Мар’яна  Загребельна), Василенко Матвій (викладач Валентина Уманець), Попова Влада (викладач Ірина Хейленко), Матвієнко Вікторія (викладач Валерія Галаєва), Скрипник Валерія (викладач Олена Люта-Новікова), Скрипник Валерія, Гаркуша Ярослав (викладач Наталія Кірш).  Організувала та провела концерт завідувач фортепіанним відділом № 1 Наталія Костянтинівна Триліська.

Вдячні глядачі із захопленням аплодували маленьким артистам, особливо, коли на сцену виходили їх п’яти-шестирічні ровесники. За реакцією маленьких слухачів було видно, що всі задоволені і щасливі. Слід сказати, що в гості до садочку  учасники концерту прийшли зі смачними подарунками – вихованці дитячого садочку отримали від маленьких артистів різні смаколики.

 

До відома: Благодійний  мистецький  проект «Крилаті мрії» був  започаткований  Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).  

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку