Головна  →  Новини  →  6 грудня 2019

Комфортне освітнє середовище як протидія дискримінації (фото)

Комфортне освітнє середовище як протидія дискримінації (фото)

05 грудня в закладі освіти №196 відбувся семінар для соціальних педагогів та практичних психологів на тему: «Комфортне освітнє середовище як протидія дискримінації у закладі освіти».

З вітальним словом перед присутніми та про особливості діяльності закладу розповіла директор освітнього закладу Мендель Олена Василівна.

Теплими та змістовними були вітання заступника директора закладу Ірини Миколаївни Олейничук.

Про Кодекс безпечного освітнього середовища та про негативні явища такі як насильство, булінг, кібербулінг, секстинг, тощо не можуть не турбувати громадськість, освітян, батьків  наголосила  Совенко Лариса Петрівна –методист НМЦ РУОМС Святошинської РДА в місті Києві.

Дробіт Ірина Василівна –соціальний педагог ЗЗСО №196 презентувала  тему  «Про діяльність щодо запобігання булінгу та принципи організації превертивної роботи в закладі».

«Увійдіть до світу дитини, доки відчинені двері» - такою була розповідь Прижегалінської Юлії Віталіївни-практичного психолога закладу.

З розповіддю про сторітейлінг як один із способів профілактичної роботи та практичним завданням виступила педагог організатор Хоменко Оксана Іванівна.

При підведенні підсумків роботи семінару Лариса Петрівна подякувала керівництво та організаторів за плідну співпрацю.

 

Джерело: управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку