Головна  →  Новини  →  7 грудня 2019

Перша звітна конференція ОСН «Будинковий комітет «Провулок Приладний, 8» пройшла у приміщенні Святошинської РДА (фото)

Перша звітна конференція ОСН «Будинковий комітет «Провулок Приладний, 8» пройшла у приміщенні Святошинської РДА (фото)

У Святошинському районі продовжується кампанія звітних конференцій ОСН. Сьогодні, у День місцевого самоврядування, у сесійній залі Святошинської РДА пройшла звітна конференція ОСН «Будинковий комітет «Провулок Приладний, 8». Перед початком засідання делегатів конференції привітала запрошена на захід голова Координаційної ради ОСН, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ірина Романенко.

На початку конференції керівник ОСН Костянтин Анатолійович Герасимюк прозвітував про проведену за майже півтора року існування органу самоорганізації населення роботу. Попри невеликий строк існування ОСН, було зроблено чимало, вирішено багато суттєвих питань, що не може не радувати. Та ще амбітніші плани ставить перед собою керівництво ОСН на наступний рік. «Усе, що ми зробили, було б неможливо без підтримки мешканців будинку. І я сподіваюся на ваше розуміння та допомогу й надалі», - сказав Костянтин Герасимюк.

Хоча це й перша конференція ОСН «Будинковий комітет «Провулок Приладний, 8», на неї завітали представники 2 ініціативних груп зі створення нових будинкових комітетів. Надихнувшись успіхами колег, мешканці ще двох будинків вирішили створити органи самоорганізації населення й прийшли перейняти необхідний досвід.

На завершення конференції голова Координаційної ради ОСН Ірина Романенко вручила активним членам ОСН відзнаки Святошинської РДА до Дня місцевого самоврядування та побажала подальшої плідної роботи.

Перейти до спискуВерсiя для друку