Головна  →  Новини  →  13 грудня 2019

У бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» пройшов Тиждень правових знань

У бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» пройшов Тиждень правових знань

Вже традиційно, у грудні, бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини беруть участь у Всеукраїнському тижні права.

У рамках «Тижня правових знань» у бібліотеці ім. О. Герцена організована робота правового майданчика, консультативно-інформаційні джерела якого надають вичерпні відповіді на всі питання, пов'язані з захистом прав споживачів.

 Бібліотека «Джерело» запропонувала для перегляду книжкову виставку та огляд літератури «Основа життя – Закон», а у бібліотеці ім. Махтумкулі протягом тижня відбулись сеанси телеінформування «Нове в законодавстві», під час яких користувачі бібліотеки отримали інформацію з питань субсидій та соціального забезпечення.

У Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» відбулась година інформування «Бібліотеки як центр правової підтримки громад», на якій було

презентовано інформаційну виставку «Я маю право!».

Шановні користувачі! Знайдіть найближчу до Вашого помешкання бібліотеку, озбройте себе інформацією, яка забезпечить Вас знаннями свої прав в усіх сферах життєдіяльності.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку