Головна  →  Новини  →  13 грудня 2019

У КДМШ № 22 пройшов концерт «Посвята в першокласники»

У КДМШ № 22 пройшов концерт «Посвята в першокласники»

Напередодні новорічних свят на фортепіанному відділі № 1 (завідувач відділом Триліська Наталія Костянтинівна) Київської дитячої музичної школи № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини відбулася святкова подія – урочистий захід «Посвята в першокласники». Це був не просто концерт, а ціле дійство. Викладач Калашникова Тетяна Валеріївна, яка була відповідальна за захід, між виступами малечі спілкувалась з ними, задавала питання та загадки, пов’язані з музикою, читала вірші, жартувала. Завдяки цьому в залі панувала жвава, безпосередня обстановка.

У концерті взяли участь: Полєщук Тимофій, Василенко Матвій, Масльон Марія, Кравчук Аліна (Викладач Валентина Уманець); Винограденко Жанна, Мартінс Еліана, Затишна Ангеліна (Викладач Евеліна Лосєва); Лукаш Діана, Северин Адель (Викладач Валерія Галаєва); Бєліков Матфій (Викладач Наталія Триліська); Болтівець Кирило (Викладач Олена Уманець); Грушко Юліана, Довжик Софія (Викладач Любов Герасимчук); Рожина Вікторія (Викладач Лариса Манаєнкова); Карась Анастасія, Лузіна Марія, Зеленін Іван, Сокальська Злата (Викладач Валентина Вакаренко).

Не менш цікавим було завершення концерту. Ведуча запропонувала маленьким виконавцям повторювати за нею урочисту клятву: «Клянемось музику любити і в ній рекорди всі побити. Літературу тут вивчати, про композиторів все знати. Сольфеджіо не пропускати, закони музики пізнати. Кожний день займатись і не лінуватись. Музиці служити та вчителями дорожити. І крізь усе своє життя пронести світле почуття!».

Потім для підтвердження статусу першокласника кожний учасник отримав диплом. Крім того їм були вручені шоколадні медальки та сувеніри.

Вся атмосфера заходу створила особливо зворушливий, піднесений настрій. Задоволеними залишились як учні, так і їх рідні та знайомі.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку