Головна  →  Новини  →  14 грудня 2019

Чергові звітні конференції ОСН пройшли у Святошинському районі

Чергові звітні конференції ОСН пройшли у Святошинському районі

Цілком логічно, що саме сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ОСН «Квартальний комітет «Прип’ятчани» проводить щорічну звітну конференцію. 33 роки тому колишні жителі міста енергетиків – Прип’яті, що після Чорнобильської катастрофи вимушені були покинути рідне місто і оселилися на київській Борщагівці, створили орган самоорганізації населення й дали йому символічну назву «Прип’ятчани». Життя примусило цих людей у черговий раз брати відповідальність за своє подальше життя у власні руки. Цьому навчила їх та трагедія, що вони пережили у квітні 1986 року, усе подальше нелегке життя. Очолює ОСН з моменту його заснування чарівна, тендітна, надзвичайно інтелігентна жінка – Людмила Петрівна Бєлокраінська. 

Сьогодні перед початком конференції численні мешканці кварталу, на території якого створено ОСН «Прип’ятчани», на чолі з Людмилою Петрівною зібралися біля пам'ятного знака, що на вулиці Якуба Коласа, 29, установленого з нагоди 16-ої річниці Чорнобильської катастрофи на честь переселенців із міста Прип'ять, щоб вшанувати ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС і своїх земляків, які постраждали в результаті тих страшних подій, та покласти квіти в знак визнання їх мужності. Хвилиною мовчання вони віддали данину пам’яті загиблим і постраждалим.

По тому делегати та учасники конференції зібралися в приміщенні ЗЗСО № 253, де і проходила сама конференція. На ній були також присутні представник Департаменту суспільних комунікацій КМДА,  голова Координаційної ради ОСН, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ірина Романенко. Делегати та учасники конференції заслухали звіт керівника ОСН про результати роботи протягом поточного року та плани на наступний рік. А на завершення Ірина Романенко привітала всіх колишніх прип’ятчан в особі присутніх делегатів конференції з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і вручила найбільш активним членам ОСН відзнаки Святошинської РДА до Дня місцевого самоврядування.

У цей же день відбулася звітна конференція ОСН «Будинковий комітет «Вулиця Кільцева дорога, 1-г».

Перейти до спискуВерсiя для друку