Головна  →  Новини  →  19 грудня 2019

У парку «Інтернаціональний» запалили центральну районну ялинку (фото)

У парку «Інтернаціональний» запалили центральну районну ялинку (фото)

У День святого Миколая традиційно по всій Україні запалюють символ Новорічно-Різдвяних свят – ялинку. Саме з цієї події розпочинається масове відзначення цілої низки зимових свят.

Цього року вперше, за ініціативи народного депутата України Миколи Тищенка, центральна новорічна ялинка була запалена в парку «Інтернаціональний» - традиційному місці масових народних гулянь у Святошинському районі. Ошатну, струнку красуню для святошинців обрали, встановили й прикрасили працівники КП УЗН Святошинського району. А яскраву тематичну фотозону забезпечив ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».

У народі святого Миколая вважають символом милосердя, добра. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушки. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм, і вчаться у святого бути милосердними. Святий Миколай допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей. Саме тому до початку феєричного дійства було проведено благодійний ярмарок для допомоги хворому на лейкемію хлопчику – Костику Карпову, 2014 року народження. Він є жителем нашого району, вихованцем дошкільного навчального закладу № 95. Усі зібрані на лікування кошти відразу було передано його батькам. (Для бажаючих також допомогти хворій дитині контакти мами - Ярослави Вадимівни: (097) 184-30-11). Ярмарок організували педагоги, вихованці, учні та їх батьки закладів шкільної та позашкільної освіти.

Разом з усією активною святошинською громадою запалювали ялинку виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Андрій Трамбовецький, перший заступник голови Сергій Пилипчук, виконувачка обов’язків заступника голови Ірина Жидченко. Андрій Трамбовецький привітав усіх гостей заходу з Днем Миколи й іншими прийдешніми Новорічно-Різдвяними святками, побажав щастя, радості, достатку й миру як у родинах, так і в рідній країні, а дітям – веселих, безтурботних зимових канікул, найбажаніших подарунків та сповнення найзаповітніших мрій. Приєдналися до цих щирих побажань й інші поважні гості свята. Безпосередньо театралізоване дійство підготувала та провела унікальна команда акторів театру-студії «Колоритми». На святкові гуляння крім мешканців району завітали організовані діти й молодь, члени ОСН та громадських організацій району.

Як завжди, на подібних святкуваннях веселощам, радощам дітлахів не було межі. І хоча погоду сьогодні аж ніяк не назвеш зимовою, та настрій у присутніх був по-справжньому новорічний: надзвичайне театралізоване дійство, безліч розваг та сюрпризів, феєричне тематичне оформлення зони гулянь тощо. Тож, Новорічно-Різдвяні свята гучно розпочато! Щиро вітаємо із ними всіх святошинців!

Перейти до спискуВерсiя для друку