Головна  →  Новини  →  12 січня 2020

Традиційно прихожан храму на честь ікони Казанської Божої Матері «Живоносне Джерело» привітало з Різдвом вище православне духовенство України (фото)

Традиційно прихожан храму на честь ікони Казанської Божої Матері «Живоносне Джерело» привітало з Різдвом вище православне духовенство України (фото)

12 січня 2020 року в храмі на честь ікони Казанської Божої Матері «Живоносне Джерело» (вул. Симиренка, 12) традиційно відбулася Божественна Літургія з нагоди великого свята Різдва Христового, яку править вище православне духовенство України. Цього року до парафіян храму «Живоносне Джерело» завітав Високопреосвященніший Агапіт, архієпископ Вишгородський, секретар Київської митрополії ПЦУ, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. На святковому богослужінні були присутні представники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
Перед храмом шановних гостей зустрічали вихованці недільної церковної школи з Різдвяними піснеспівами та хлібом-сіллю.
У співслужінні з благочинним Святошинського та Голосіївського благочинь, настоятелем Парафії на честь ікони Казанської Божої Матері «Живоносне Джерело» протоієреєм Валерієм Семанцо архієпископ Агапіт вчинив молебень за Україну, після чого поздоровив вірян зі святом Різдва та звернувся до них зі словами Божої настанови щодо збереження в чистоті та праведності своєї душі, своїх помислів і бажань. Високопреосвященніший закликав вірян до наслідування Христа в любові до ближнього, милосерді та доброті, наголосив на необхідності плекати в сім’ї та суспільстві повагу один до одного та відповідальність.
Після Божественної Літургії настоятель храму протоієрей Валерій Семанцо подякував Високопреосвященнішому Агапіту молитву та подарував квіти. А на завершення учасники святкового богослужіння колядували і щедрували, прославляючи народженого Сина Божого.

Перейти до спискуВерсiя для друку