Головна  →  Новини  →  14 січня 2020

У Святошинській РДА пройшло перше в цьому році засідання колегії

У Святошинській РДА пройшло перше в цьому році засідання колегії

14 січня 2020 року у приміщенні Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Перемоги, 97) пройшло чергове засідання колегії Святошинської РДА, на якому були присутні члени колегії, помічники народного депутата України Миколи Тищенка, депутат Київради Денис Москаль, запрошені голови громадських об’єднань, керівники ОСН, організацій та підприємств району.

На початку засідання колегії в. о. голови Святошинської РДА А. Трамбовецький привітав присутніх з Новорічно-Різдвяними святами й побажав усім миру, злагоди, добробуту та взаємоповаги.

Розпочалося сьогоднішнє засідання колегії з приємної події. Військовий капелан 80-ї окремої Десантно-штурмової бригади, учасник АТО/ООС протоієрей отець Микола Йосифчук від імені командування військової частини А 2582 вручив за постійну підтримку воїнів-десантників та неодноразову допомогу воякам, що захищають землі України на Сході, першому заступникові голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Івановичу Пилипчуку подяку.

Далі відповідно до порядку денного засідання були розглянуті такі питання:

1. Звіт про стан дотримання законності та боротьби зі злочинністю на території Святошинського району міста Києва у 2019 році.

Доповідач: Чернишев Сергій Володимирович, начальник Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

2. Про стан виконавської дисципліни  у структурних підрозділах, виконання звернень громадян, що надійшли до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та Контактного центру міста Києва у 2019 році.

Доповідачі:

Левицька Катерина Володимирівна, начальник відділу контролю;

Колоколуша Тетяна Анатоліївна, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян;

Лаєнко Ярослава Степанівна, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Контактного центру КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району міста Києва».

3. Різне.

Після звіту Сергія Чернишева присутні скористалися можливістю особисто поставити йому хвилюючі питання, на деякі з яких очільник районної поліції відразу дав ґрунтовні відповіді, деякі взяв до уваги й подальшого вирішення.

За результатами розгляду питань порядку денного під час засідання колегії були надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів Святошинської РДА.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку