Головна  →  Новини  →  17 січня 2020

Кандидатку від Святошинського району для участі в міському конкурсі «Киянка року» визначено

Кандидатку від Святошинського району для участі в міському конкурсі «Киянка року» визначено

17 січня 2020 року в приміщенні Центру соціальних служб Святошинського району міста Києва (вул. Гната Юри, 14-Б) відбулося засідання конкурсної комісії Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації щодо визначення кандидатури від Святошинського району для участі в міському конкурсі «Киянка року».

Районною конкурсною комісією під головуванням в. о. заступника голови Святошинської РДА Ірини Жидченко було розглянуто подання трудових колективів підприємств, установ, громадських організацій району щодо кандидатур жінок Святошинського району, які достойно представлятимуть район на відповідному міському конкурсі.

Детально проаналізувавши подані документи кандидаток, оцінивши їх особистий внесок у суспільне і громадське життя району, вміння ухвалювати інноваційні рішення в професійній діяльності, особисті досягнення, комісія визначили кандидатуру для участі в міській конкурсній програмі «Киянка року», що відбудеться у лютому.

Довідково:

Міська конкурсна програма «Киянка року» реалізується в столиці з 2006 року на виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Програми з утвердження гендерної рівності у місті Києві та з метою підвищення ролі жінок у суспільному та громадському житті міста Києва, утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Учасницями конкурсної програми можуть бути виключно жінки-киянки, які своєю діяльністю сприяють розвитку всіх сфер суспільного життя міста, є неформальними лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя міста й району.

Визначення жінок-переможниць міської конкурсної програми «Киянка року» відбувається за п’ятнадцятьма номінаціями: «Жінка – лідер року», «Жінка – активна громадська діячка», «Жінка в благодійницькій діяльності», «Жінка в журналістиці», «Жінка – підприємець року», «За внесок жінки у охорону здоров’я», «Жінка – промисловий працівник року», «Жінка – державний службовець року», «За внесок жінки у розвиток культури та мистецтва», «Краща жіноча ініціатива року», «За внесок жінки в розвиток духовності», «Жінка – науковець року», «За внесок жінки у розвиток сфери соціального захисту», «За досягнення жінки у сфері фізкультури і спорту», «Жінка – берегиня».

Перейти до спискуВерсiя для друку