Головна  →  Новини  →  12 лютого 2020

В. о. голови Андрій Трамбовецький провів прийом громадян з особистих питань

В. о. голови Андрій Трамбовецький провів прийом громадян з особистих питань

12 лютого 2020 року в. о. голови Святошинської РДА Андрій Трамбовецький провів прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять у першу, другу та четверту середу щомісяця. На них за попереднім записом жителі району мають змогу через особисте спілкування з очільником району вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97.

Питання, які були порушені під час спілкування з керівником району:

- проблеми освіти району (зокрема КГСМ № 1);

- щодо капітального ремонту покрівлі будинку № 20 на вул. Котельникова;

- щодо вирішення житлово-комунальних питань та приватизації кімнати у гуртожитку за адресою: вул. Червонозаводська, б. 5;

- щодо виділення місця для паркування автомобіля на прибудинковій території та розриття Київтеплоенерго біля будинку № 16 на вул. С. Сосніних;

- щодо поточного ремонту будинку (зокрема, капітального ремонту технічного поверху будинку; ремонт лічильника ГВП та розширювального бака по теплу (автоматика)).

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Святошинської РДА. За результатами розгляду кожного питання в. о голови району надав відповідні доручення та були встановлені терміни їх виконання.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку