Головна  →  Новини  →  12 лютого 2020

На засіданні комісії з лідерського рейтингу обирали кращу з кращих святошинок

На засіданні комісії з лідерського рейтингу обирали кращу з кращих святошинок

У приміщенні  Центру соціальних служб Святошинського району (вул. Гната Юри, 14-Б) сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання комісії Лідерського рейтингу серед кращих жінок Святошинського району міста Києва «Жінка – Українка».

Цього року вчетверте в районі визначають кращу з кращих серед святошинського жіноцтва. І символічно, що відбувається це навесні, напередодні Міжнародного жіночого дня. Зазначений конкурс започатковано з метою утвердження високого статусу української жінки у суспільстві.

Лідерський рейтинг проводиться щороку за підсумками попереднього календарного року. Участь у Лідерському рейтингу беруть жінки Святошинського району незалежно від віку, соціального становища, професії, які своєю діяльністю сприяють розвитку району в усіх сферах суспільного життя, є неформальними лідерами в різних галузях, досягли відчутних успіхів у громадсько-політичному житті місцевої громади.

Сьогодні комісія на чолі з в. о. заступника голови Святошинської РДА Іриною Жидченко розглянула подані організаціями, установами, підприємствами, закладами усіх форм власності, громадськими інститутами пакети документів кандидаток на високе звання переможця Лідерського рейтингу Святошинського району. Усього до розгляду було прийнято 30 відповідних пакетів документів. До участі допускаються конкурсантки без вікових обмежень. Цьогоріч наймолодшою серед кандидаток стала 11-класниця ЗЗСО №254, вихованка Спортивного клубу «Сен-бін», що показала протягом минулого року значні успіхи у спортивній кар’єрі, як на теренах України так і на міжнародній арені. А найповажнішій за віком конкурсантці – Буренко Валентині Олексіївні - виповнилося 79 років. Вона майже три з половиною десятиліття віддано пропрацювала на заводі «Червоний екскаватор», що став для неї рідним, усе життя активно займалася громадською роботою, попри негаразди зі здоров’ям донині є головою 5-го мікрорайону громадської організації "Святошинська районна у м. Києві організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій". Валентина Олексіївна за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

За результатом сьогоднішнього засідання комісії напередодні жіночого свята буде урочисто відзначено переможниць Лідерського рейтингу серед кращих жінок Святошинського району міста Києва «Жінка – Українка» - 2019.

Довідково: Лідерський рейтинг серед кращих жінок Святошинського району міста Києва «Жінка–Українка» заснований Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією за ініціативи громадської організації «Жінки – берегині» Святошинського району міста Києва.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку