Головна  →  Новини  →  13 лютого 2020

Засідання круглого столу з питань розвитку системи надання соціальних послуг у Святошинському районі міста Києва

Засідання круглого столу з питань розвитку системи надання соціальних послуг у Святошинському районі міста Києва

13 лютого у Центрі соціальних служб (вул. Гната Юри, 14-Б) відбулося засідання круглого столу з питань розвитку системи надання соціальних послуг у Святошинському районі міста Києва, організоване управлінням праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з Святошинським районним у місті Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У роботі круглого столу взяли участь начальник відділу моніторингу соціальних послуг, гендерної рівності, оздоровлення та відпочинку дітей управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, директор Святошинського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор центру у справах жінок і сім’ї «Родинний дім», представники громадських організацій: «Родина», «Школа сходинки» для осіб з розладами аутизму, Святошинське районне товариство допомоги та сприяння інвалідам з порушенням опорно-рухового апарату Святошинського району м. Києва, «Віра в диво», «З теплом у серці», Громадська організація допомоги та підтримки дітей-інвалідів дитинства «Церебрал», «Можливо все», Спілка ветеранів АТО Святошинського району м. Києва, «Святошинські берегині», благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела», «Всеукраїнський Благодійний Фонд «Фенікс», Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна».

Під час проведення заходу учасники мали можливість обговорити шляхи впровадження у Святошинському районі міста Києва основних організаційних та правових засад надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», а також здійснення організаційних заходів щодо визначення потреб населення Святошинського району у соціальних послугах у 2020 році, участь громадських об’єднань у наданні соціальних послуг населенню району шляхом соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів.

Джерело: управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку