Головна  →  Новини  →  14 лютого 2020

Профілактична робота з метою формування правової культури дітей, батьків та педагогів

Профілактична робота з метою формування правової культури дітей, батьків та педагогів

Перш ніж дитина осмислить усю глибину тієї істини, що вона – громадянин своєї країни, і це покладає на неї великі обов’язки, вона має навчитись платити добром за добро, творити своїми силами щастя і радість іншим людям.

Василь Сухомлинський.

 

13 лютого 2020 року в закладі дошкільної освіти № 785 «Віночок» відбувся семінар-практикум для соціальних педагогів та практичних психологів ЗДО з досвідом роботи до 3 років на тему: «Профілактична робота з метою формування правової культури дітей, батьків та педагогів», який провела методист НМЦ РУОМС Совенко Лариса Петрівна.

Лариса Петрівна відкрила семінар-практикум побажала колегам плідної роботи та відзначила, що виховання в сім’ї — основа суспільного розвитку. Моральні цінності, які панують у сім’ї, відображаються на майбутньому житті молодої людини, потім – на її житті у суспільстві. На жаль, часто батьки самі потребують певних правових знань. Система роботи з батьками є багатогранною, послідовною, містить індивідуальні і групові форми, традиційні та інноваційні технології.

Конотоп Лариса Анатоліївна, директор ЗДО № 785, презентувала колегам заклад освіти та підкреслила важливість співпраці практичного психолога та соціального педагога.

Баляр Ельвіра Василівна, соціальний педагог ЗДО № 785, розкрила колегам тему: «Правове виховання дошкільників. Мета, форми та методи. Групи прав. Робота з батьками та педагогами» та наголосила, що сучасному малюкові доводиться жити в умовах підвищеного стресу. Батьки зазвичай не зважають на відмінність між тим, як вони сприймають світ, та як його сприймає дитина. Вони практично пригнічують її зайвою інформацією та непосильними для неї емоційними і фізичними навантаженнями.

Гавриловець Надія Олександрівна, практичний психолог ЗДО № 785, презентувала арт-терапевтичні техніки для роботи з дітьми, батьками і педагогами .

Совенко Л.П. подякувала адміністрації ЗДО № 785 за теплий прийом учасників семінару-практикуму та підвела підсумки заходу.

Джерело: РУОМС.

Перейти до спискуВерсiя для друку