Головна  →  Новини  →  17 лютого 2020

Вокальний дует КДМШ № 23 Адріана та Мідея Наруцькі взяли участь у відкритті проєкту «Творчі близнюки – 2020»

Вокальний  дует  КДМШ № 23 Адріана  та  Мідея  Наруцькі взяли участь у відкритті проєкту  «Творчі близнюки – 2020»

Днями учениці  київської дитячої музичної школи № 23 відділу культури та охорони культурної спадщини,  сестри  Адріана  та Мідея    Наруцькі  взяли участь у відкритті проєкту  «Творчі близнюки – 2020», яке відбулося  у столичному  Музеї  видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького. На заході талановитий дівочий дует презентував не тільки свої вокальні здібності, а  яскраво і професійно виступив у ролі  ведучих  концертної  програми.

 До відома: проєкт «Творчі близнюки» Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»   вже вшосте  збирає талановитих близнюків із усієї України.

Проєкт об’єднує співаків, художників, гончарів, піаністів, скрипалів.  Мета проекту  «Творчі близнюки – 2020» – відкрити унікальний світ креативних особистостей, таких схожих зовні та різних за внутрішнім світом, світобаченням і сприйняттям.  У рамках мистецького проєкту  «Творчі близнюки – 2020» було  презентовано  виставку живопису та гончарного мистецтва, проведені майстер-класи і концерти. 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку