Головна  →  Новини  →  21 лютого 2020

В. о. голови Святошинської РДА Андрій Трамбовецький прозвітував про проведену у 2019 році роботу (фото)

В. о. голови Святошинської РДА Андрій Трамбовецький прозвітував про проведену у 2019 році роботу (фото)

Сьогодні, 21 лютого, о 09:30 у конференц-залі Центру соціальних служб Святошинського району м. Києва (вул. Гната Юри, 14-Б) відбувся публічний звіт в. о. голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Трамбовецького Андрія Олександровича. На заході були присутні: депутат Київради Олександр Пабат, представники громадської ради при Святошинській РДА, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, органів самоорганізації населення тощо.

Під час звітування громадськість була поінформована про виконані завдання та їх результати, проведені заходи, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2019 році.

Протягом звітного року зберігалися позитивні темпи економічного і соціального розвитку району. Це досягалося завдяки плановій та системній роботі структурних підрозділів райдержадміністрації, співпраці з підприємствами, установами, організаціями тощо.

Діяльність Святошинської РДА протягом 2019 року була спрямована на вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, а саме: поліпшення соціального захисту населення, соціальний супровід учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих у зоні АТО/ООС, покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту, забезпечення доступності об’єктів інфраструктури та створення сприятливого середовища для осіб з інвалідністю тощо.

Під час проголошення звіту громадськість було поінформовано про конкретні результати роботи районної влади у минулому році.

Заслухавши звіт, присутні мали можливість поставити відповідні запитання очільнику району.

Андрій Трамбовецький запевнив громадськість, що районна влада й надалі буде спрямовувати всі свої зусилля на забезпечення збереження позитивної динаміки розвитку району.

Публічний звіт в. о. голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Андрія Олександровича Трамбовецького за роботу протягом 2019 року розміщено за адресою: /files/2020/2/21/ZVIT_2019.pdf 

Перейти до спискуВерсiя для друку