Головна  →  Новини  →  21 лютого 2020

На засіданні Координаційної ради ОСН Святошинського району розглядалися актуальні для району та міста питання

На засіданні Координаційної ради ОСН Святошинського району розглядалися актуальні для району та міста питання

У приміщенні Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) сьогодні відбулося чергове засідання Координаційної ради ОСН Святошинського району, яке провела голова ради начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ірина Романенко.

Під час засідання було розглянуто актуальні для членів ОСН питання.

Керівник ОСН «Квартальний комітет «Авіатор» Володимир Тищенко повідомив присутніх про рішення долучитися до Всеукраїнської акції «1000000 дерев за 24 години» у рамках Всеукраїнського еко-проекту «Озеленення України» і закликав наслідувати таку ініціативу інші органи самоорганізації населення. Члени ОСН «Авіатор» вирішили закупити саджанці сосен і висадити їх вздовж залізничної колії, що межує з територією ОСН. Це забезпечить зниження шуму від потягів, від якого потерпають мешканці ближніх до колії садиб, а також покращить у цілому екологічне середовище на території ОСН. Присутні з готовністю підтримали ініціативу колеги й вирішили також долучитися до зазначеної акції.

Костянтин Герасимюк, керівник ОСН «Будинковий комітет «Провулок Приладний, 8», запропонував від імені Координаційної ради ОСН Святошинського району звернутися до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з пропозицією щодо висаджування в межах міста Києва замість каштанів і тополь дерев акації та гінкго білоба. Вони є антиалергенними та більш стійкими до захворювань, що є актуальним в умовах екологічного середовища мегаполіса. Таким чином, така заміна буде й економічно обґрунтованою. А також використовувати для посіву газонів на вулицях столиці спориш звичайний, який має лежачі стебла з висхідними пагонами і не потребує покосу.

Наостанок керівники органів самоорганізації населення звернулися з проханням до керівництва району щодо вирішення в короткі строки питання відновлення благоустрою на територіях ОСН після проведення ремонтних робіт.

Перейти до спискуВерсiя для друку