Головна  →  Новини  →  25 лютого 2020

Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо» презентує (фото)

Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо» презентує (фото)

У Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини продовжує роботу проєкт «Бібліотека – територія доброти», започаткований в рамках соціального партнерства з Благодійним фондом «З теплом у серці».

Цього дня разом з майстринею Інною Прохацькою діти та присутні батьки по-справжньому творчо проводили свій вільний час – малювали фарбами на поверхні води.

З перших хвилин майстер-класу всі зрозуміли: маленькі учасники-непосиди малюватимуть декілька годин! Цікаве заняття поглинуло всю увагу, діти та дорослі зосередились на вираженні своїх кольорових емоцій. Диво-малюнками любувались всі, як учасники майстер-класу так і колектив бібліотекарів.

Під час майстер-класу присутні дізнались про особливості незвичайної техніки малювання «ЕБРУ», що в перекладі з перської означає «схожий на хмари»: замість звичайного паперу використовується вода, а потім малюнок можна переносити на папір, тканину, дерево, скло та кераміку. Історія виникнення «ебру» оповита таємницею, бо ніхто достовірно не знає коли і де з’явилися перші малюнки. Найстаріша з картин датується одинадцятим століттям.

Шановні користувачі! Малювати на воді буде цікаво всім, незалежно від віку. Цей оригінальний спосіб дозволяє розвивати уяву і творчі навички. Стежте за нашими анонсами та приєднуйтесь до роботи в проєкті. Чекаємо Вас за адресою: бульвар Ромена Роллана, 13-В.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку