Головна  →  Новини  →  25 лютого 2020

Вісім призових місць – здобуток спортсменів ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на Чемпіонаті Київської області з козацького двобою пам`яті героїв Небесної сотні (фото)

Вісім призових місць – здобуток спортсменів ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на Чемпіонаті Київської області з козацького двобою пам`яті героїв Небесної сотні (фото)

23 лютого в спортивному комплексі «Доброволець», що в селі Святопетрівське під Києвом, проходив Чемпіонат Київської області з козацького двобою пам`яті героїв Небесної сотні.

У змаганнях з національного бойового мистецтва взяли участь спортсмени з різних куточків Київщини та Києва – близько 150 учасників демонстрували свою майстерність у козацьких ґерцях: СК «Честь» (Біла Церква), СК «Wotan Team» (Біла Церква), СК «Ера Атлантів» (Біла Церква), СК «Лідер» (Дмитрівка), СПК «Доброволець» (Святопетрівське), СК «Фенікс» (Буча), Бориспіль та Києво-Святошинський район.

Команда Центру «ДЕСАНТНИК» представляла столицю і зробила це на високому рівні. Так, за результатами змагань на рахунку вихованців закладу, які тренуються під керівництвом педагогів Іванова Олександра та Костюка Володимира вісім призових місць, а саме:

1 місце посіли:

Коноваленко Поліна (тренер Костюк В.О.);

Ковриженко Олена (тренер Костюк В.О.);

Возненко Мирослав (тренер Іванов О.Г.);

Зазимко Сергій (тренер Іванов О.Г.);

Купрієнко Назар (тренер Іванов О.Г.)

2 місце посіли:

Тимофеева Єлизавета (тренер Костюк В.О.);

Куявець Ірина (тренер Костюк В.О.);

3 місце посів Зазимко Сергій (тренер Іванов О.Г.);

При цьому Зазимко Сергій увійшов до десятки найкращих спортсменів цих змагань!

Цікавим і потрібним є в сучасних реаліях козацький двобій, адже  окрім фізичної складової у нащадків українських козаків виховують почуття національної гідності та гордості за свою країну. 

Від щирого серця вітаємо спортивних козаків та козачок ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» з вдалим виступом та зичимо подальших перемог на терені козацького двобою!

 

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».

Перейти до спискуВерсiя для друку