Головна  →  Новини  →  28 лютого 2020

У КДМШ № 22 пройшов музичний спектакль за мотивами дитячої опери М. Лисенка «Коза-Дереза» (фото)

У КДМШ № 22 пройшов музичний спектакль за мотивами дитячої опери М. Лисенка «Коза-Дереза» (фото)

Напевно, нема у світі жодної людини чиє дитинство пройшло б стороною цього слова. Казки люблять всі – дівчатка і хлопчики, їхні батьки, бабусі й дідусі! У казковий світ запросили своїх рідних, друзів і просто шанувальників музики учні класу викладача фортепіанного відділу № 2 Київської дитячої музичної школи № 22 Тетяни Олексіївни Чайки.

Кожному з дитинства відома українська народна казка про злу козу, яка зайняла хатинку бідолашного зайчика і лякала своєю грізною піснею жителів лісу, що намагалися допомогти повернути домівку хазяїну. Музичний спектакль за мотивами дитячої опери Миколи Лисенка «Коза-дереза», який подарували глядачам юні талановиті вихованці школи, повернув їх у дитинство, допоміг зустрітися зі знайомими персонажами, змусив переживати за добрих героїв та радіти щасливому кінцю. Казкова мова, музика і пісня злились у єдине – українську мелодію – красиву, чудову та неповторну, яка звучала протягом спектаклю.

А поринути у чарівний світ казки слухачам допомогло чудове перевтілення в казкових персонажів учнів школи: Косорукової Вікторії (Лиса), Папки Соломії (Коза-Дереза), Брей Вікторії (Зайчик), Карпенка Максима (Вовчик-братик), Голубєва Даніїла (Ведмедик), Гупало Тимофія (Пан-Коцький), Гупало Анастасії (Лісовий диригент), Холодної Єлизавети (Лісовий музикант). Музичний супровід до казки провела Тетяни Чайка.

Наприкінці вистави артисти запропонували глядачам невеличкий концерт із творів українських та зарубіжних композиторів. Вдячні глядачі отримали справжнє задоволення та щирі позитивні емоції від спектаклю та концерту, а організатори та юні актори – творче натхнення, тепло та любов глядачів.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку