Головна  →  Новини  →  28 лютого 2020

Майстер-клас, що пройшов сьогодні в школі № 281, став дороговказом у майбутні професії випускників

Майстер-клас, що пройшов сьогодні в школі № 281, став дороговказом у майбутні професії випускників

Сьогодні в ЗЗСО № 281 відбувся черговий профорієнтаційний захід для випускників спеціальних та інклюзивних класів школи. Подібна зустріч проводиться в закладі не вперше. Керівництво школи турбується не тільки про набуття такими особливими учнями необхідних знань та навичок за шкільною програмою, оздоровленням їх протягом усього навчання, а  й їхнім майбутнім, соціалізацією таких дітей для повноцінного дорослого життя.

Майстер-класи для учнів спеціального (9-Г клас – 10 чоловік), інклюзивних (8-А клас – 22 чоловіки, 8-Г – 21 чоловік) та майбутніх абітурієнтів - учнів 9 класів (9-А – 4 чоловіки, 9-Б – 3 чоловіка, 9-В – 3 чоловіка) провели педагоги та студенти ВПУ № 33 м. Києва.

Майстер-класи пройшли за такими професіями: кухар (робота з тістом, виготовлення равіолі, вареників, пельменів), кондитер (прикрашання та розпис пряників глазур’ю), офіціант (сервірування столу, різні способи складання серветок). Діти захопливо спостерігали за діями майстрів, у яких є чому повчитися, ставили запитання, власноруч тренувалися у майстерності. Ця зацікавленість, як сподіваються організатори заходу, спонукає майбутніх випускників обрати одну з продемонстрованих цікавих та потрібних професій.

Довідково: у закладі загальної середньої освіти № 281 на сьогодні 7 інклюзивних і 9 спеціальних класів, у яких відповідно навчаються 13 і 89 дітей з особливими освітніми потребами.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку