Головна  →  Новини  →  27 березня 2020

Оприлюднено розклад маршрутів наземного громадського транспорту на період дії у столиці обмежувальних заходів (оновлено)

Оприлюднено розклад маршрутів наземного громадського транспорту на період дії у столиці обмежувальних заходів (оновлено)

Оприлюднено розклад маршрутів наземного громадського транспорту на період дії у столиці обмежувальних заходів.

Звертаємо увагу, що змінено розклад руху транспорту у робочі дні, а також додано  розклад, за яким транспорт рухається у вихідні.

Нагадуємо, що з 23 березня громадський транспорт столиці перевозить виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, на стратегічних підприємствах тощо.

Для таких перевезень розроблені маршрути громадського транспорту, схему яких та розклад руху опубліковано за посиланням.

Звертаємо увагу, що на період дії обмежувальних заходів у столиці перевезення  пасажирів у наземному громадському транспорті здійснюється винятково за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Перейти до спискуВерсiя для друку