Головна  →  Новини  →  8 квітня 2020

Віталій Кличко: «Відновлювальні роботи після пожежі в тунелі під Хрещатиком поки не розпочали через високу загазованість»

Віталій Кличко: «Відновлювальні роботи після пожежі в тунелі під Хрещатиком поки не розпочали через високу загазованість»

Відновлювальні роботи після пожежі в тунелі під Хрещатиком поки що не можна розпочинати через загазованість і високу концентрацію шкідливих речовин у повітрі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
«Зараз, за даними столичних рятувальників, відновлювальні роботи в тунелі розпочати поки що неможливо. Буквально вчора там проводили чергові заміри повітря. Через велику загазованість та концентрацію продуктів горіння, вирішили трохи зачекати. Також рятувальники постійно перевіряють кабелі, що не згоріли під час пожежі», – сказав Віталій Кличко.
За його словами, як тільки буде дозвіл на проведення робіт, члени спеціальної комісії розпочнуть своє розслідування щодо причин загоряння. І ретельно обстежать увесь тунель.
«За нашою інформацією, там проходили комунікації кількох великих компаній. Аби не припиняти свою роботу, вони використовують резервні мережі. Я ще раз хочу подякувати столичним рятувальникам, які швидко загасили пожежу такої складності. Їм довелося працювати в екстремальних умовах. Кабелі довгий час були під напругою. Також дякую комунальним службам міста, які швидко відновили подачу електроенергії в будинки, що внаслідок пожежі залишилися без світла», – зазначив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку