Головна  →  Новини  →  9 квітня 2020

Дистанційна форма навчання викладача Надії Остапчук КДМШ №23

Дистанційна форма навчання викладача Надії Остапчук КДМШ №23

Викладач відділу народних інструментів (клас акордеону) Надія Остапчук Київської дитячої музичної школи № 23  відділу  культури та охорони культурної спадщини розробила  розклад дистанційних уроків та активно займається зі своїми учням за допомогою інтернет-ресурсів.
Це новий ступінь у навчанні музикою, і чіткої форми проведення дистанційних уроків, на жаль, не існує. Тому Надія Миколаївна з великою відповідальністю віднеслась до ситуації, що склалася у країні, і ще з більшою ініціативою занурилась до освітнього процесу.
Окрім самостійної роботи, учні двічі на тиждень зустрічаються  з викладачем по відеозв`язку, в онлайн режимі, де разом   продовжують напрацьовувати технічну базу (гами різноманітними штрихами, різними ритмічними малюнками,  змінами темпів тощо).
І звичайно, більш активно і наполегливо йде підготовка до  контрольних заходів, а саме вивчення нотного матеріалу та практичні роботи над етюдами та  п’єсами для якісного й успішного завершення освітнього процесу.
Відділ культури та охорони культурної спадщини бажає учням і викладачу Надії Остапчук вдалого навчання та міцного здоров`я!
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку