Головна  →  Новини  →  28 квітня 2020

Тільки неймовірний сюжет та чудові ілюстрації. Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо» презентує

Тільки неймовірний сюжет та чудові ілюстрації. Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо» презентує

За останні три місяці в Україні суттєво зросла зацікавленість до книг. Про це  свідчать висновки київської дослідницької агенції Info Sapiens, (в перекладі з латинської informatio – інформація, sapiens – мудрий,  розумний), котра спеціалізується на  проведенні досліджень громадської думки,  поведінкових замірах та аналізі даних з вторинних джерел.

Підтримуючи позитивну динаміку зростання читацької активності громадян, та щоб не нудьгувати під час карантину Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури  та охорони культурної спадщини представляє до уваги батьків підбірку книг, які можна прочитати разом з дітьми. Тільки неймовірний сюжет та чудові ілюстрації. Саме такою є книга «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» відомого українського письменника Василя Шляра, яку можна прочитати онлайн ось ТУТ. Це цікава, місцями кумедна історія про пригоди Василька та його друзів. Старший брат хлопчика Петрусь, перший раз йде до школи. Але Василько ще малий, щоб йти разом з ним, тому вирішує самовільно відвідувати школу. По дорозі до школи Василько долає безліч перешкод, знаходить нових друзів та дивує сусідів і знайомих своїм дорослим бажанням навчатися. Динамічний сюжет, захопить маленьких читачів і слухачів з перших сторінок. Тож приємного читання!

 

До відома: книга «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шляра, має величезну виховну цінність – вона мотивує майбутніх школярів до пізнання навколишнього світу, прищеплює їм шанобливе ставлення до книжок, вчить знаходити вихід з найскладніших ситуацій та показує яскраві приклади дружби, взаємодопомоги, милосердя, доброти. Пізнавальною «родзинкою» цієї книги є її переклад на англійську мову, тому батьки можуть використовувати її для навчання дітей основам англійської мови.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку