Головна  →  Новини  →  26 травня 2020

Дитячі дошкільні заклади освіти Святошинського району готові до прийому своїх маленьких відвідувачів (фото)

Дитячі дошкільні заклади освіти Святошинського району готові до прийому своїх маленьких відвідувачів (фото)

Сьогодні у Святошинському районі головою Святошинської РДА Сергієм Павловським було проведено нараду із директорами дошкільних навчальних закладів щодо підготовки до відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного періоду. На нараді були також присутні в. о. заступника голови Ірина Жидченко та в. о. начальника районного управління освіти, молоді та спорту Іванни Коваленко.

Очільниця РУОМС презентувала мережу дошкільних закладів району, прозвітувала про підготовку дитячих закладів комунальної та приватної власності до роботи в умовах карантинних обмежень. За словами І. Коваленко, заклади готові до прийому своїх маленьких відвідувачів: персонал пройшов відповідне медичне обстеження, його проінструктовано на предмет дотримання встановлених вимог та обмежень, підготовлено належним чином приміщення та територію дошкільних установ, забезпечено необхідним и проти інфекційними засобами тощо.

Голова райдержадміністрації Сергій Павловський привітав присутніх з поверненням до роботи у звичному режимі та наголосив на необхідності беззаперечного дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та регламенту підготовки садочків та шкіл до початку роботи, затвердженого міською владою.

Перейти до спискуВерсiя для друку