Головна  →  Новини  →  28 травня 2020

Керівництво Контактного центру міста Києва провело нараду у Святошинському районі (фото)

Керівництво Контактного центру міста Києва провело нараду у Святошинському районі (фото)

Сьогодні у сесійній залі адмінприміщення Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) пройшла робоча нарада керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Дмитра Загуменного з питань рівня виконавської дисципліни та забезпечення своєчасного розгляду звернень громадян, які надходили до КБУ «Контактний центр міста Києва», у Святошинському районі. На нараді були також присутні голова Святошинської РДА Сергій Павловський, перший заступник голови Сергій Пилипчук, директор КБУ «Контактний центр міста Києва» Лариса Жукова, начальник контрольного відділу КБУ«Контактний центр міста Києва» Андрій Кириленко, начальник аналітичного відділу КБУ «Контактний центр міста Києва» Інна Міщанчук, а також представники комунальних підприємств району та структурних підрозділів районної адміністрації.

У вступному слові Дмитро Загуменний зазначив, що спільне завдання міської та районної влади – покращити роботу зі зверненнями громадян для надання дієвої та своєчасної допомоги жителям району у вирішенні в межах компетенції питань, що їх турбують. «Ми повинні реагувати на сигнали киян швидко та якісно», - сказав керівник апарату КМДА.

Далі виступили керівники структурних підрозділів КБУ «Контактний центр міста Києва» Київської міської державної адміністрації. Лариса Жукова звернулася до новопризначеного очільника Святошинського району Сергія Павловського: «Сергію Анатолійовичу, Ви отримали найпотужніший і найстабільніший район, що багато років поспіль утримував перше місце в рейтинговому оцінюванні серед районів міста Києва. Сподіваємося, що така позитивна тенденція буде утримуватися й далі. Район буде розвиватися й нарощувати потужності свого зростання».

Інна Міщанчук ознайомила присутніх з динамікою зміни місць у рейтинговому оцінюванні діяльності районів столиці у 2019 – 2020 роках.

На шляхах покращення виконавської дисципліни щодо розгляду звернень громадян зупинився начальник контрольного відділу КБУ Андрій Кириленко.

Підсумовуючи результати наради, Дмитро Загуменний зазначив, що напрям роботи державної установи щодо розгляду звернень громадян повинен бути в пріоритеті. На що голова Святошинської РДА Сергій Павловський запевнив, що район поверне собі статус лідера за всіма напрямами роботи.

Перейти до спискуВерсiя для друку