Головна  →  Новини  →  29 травня 2020

Сьогодні активному члену святошинської громади Євгену Олещуку – 90! Ювіляра особисто привітав очільник району Сергій Павловський (фото)

Сьогодні активному члену святошинської громади Євгену Олещуку – 90! Ювіляра особисто привітав очільник району Сергій Павловський (фото)

Голова Святошинської РДА Сергій Павловський з вельми приємною місією відвідав жителя Святошина, учасника Другої світової війни, активного громадського діяча району Євгена Петровича Олещука.

Сьогодні шановному ювіляру виповнилося 90 років. Ще підлітком Євген Петрович проявив свою громадянську свідомість, свій патріотизм і мужність, вступивши у лавах партизанського загону у боротьбу з нацистськими загарбниками. Як учасник Другої світової війни він відзначений численними нагородами та відзнаками. І все своє подальше довге й нелегке життя Євген Петрович присвятив служінню людям, захисту їх права на гідне життя та майбутнє, відстоюванню високих ідеалів гуманізму.

Обравши одну з найнеспокійніших професій – журналіста – сьогоднішній ювіляр багато років, працюючи у редакції газети «Сільські Вісті», присвятив відстоюванню справедливості, добра, правди, висвітлював життя простих людей – селян і рідної країни.

У цей день привітав ювіляра з такою знаменною подією особисто очільник Святошинського району Сергій Павловський. Багато теплих, вдячних слів, найкращих побажань прозвучало в цей день на адресу ювіляра. У дружній, надзвичайно щирій атмосфері Сергій Павловський звернувся до іменинника: «Мені надзвичайно приємно особисто поздоровити Вас з такою значущою подією – 90-річчям! У такому поважному віці Ви не полишаєте активної громадської діяльності, що не може не викликати відчуття особливої гордості. Від імені жителів усього Святошинського району хочу висловити Вам слова глибокої шани та захвату! Здоров’я Вам, щастя, невичерпної енергії на благо родини та нашого району!».

Дай Бог, щоб 100-річчя Євгена Петровича ми зустріли в такому ж дружньому, тісному колі однодумців!

Перейти до спискуВерсiя для друку