Головна  →  Новини  →  3 червня 2020

ЗЗСО № 281: випуск 1-го спеціального класу

ЗЗСО № 281: випуск 1-го спеціального класу

У 2011 році у Святошинському районі в ЗЗСО № 281 було започатковано впровадження інклюзивної освіти, а саме відкрито спеціальний клас для випускників сусіднього спеціального ДНЗ № 219 для дітей зі зниженим зором та інтелектом.

І ось минуло дев’ять чудових років з того часу, як  до нашої школи прийшли вперше учні з особливими освітніми потребами.

Перша вчителька тифлопедагог. Цікаві креативні уроки, а найголовніше - адаптація у шкільне життя та соціум.

Участь у шкільних заходах, екскурсії, різноманітні флешмоби стали для дітей поштовхом до високих досягнень у навчанні.

А тепер вони випускники 9 класу. Впевнені. Дорослі. Щасливі. Позаду цікаві та насичені роки шкільного життя. Два роки Школи юного правознавця на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, після якої одна з учениць планує здобувати юридичну освіту.

         Проведено безліч профорієнтацій, до яких були залучені працівники районної служби зайнятості та викладачі зі студентами Вищого професійного училища № 33, які дали старт до подальшого навчання та вибору професій.

         Деякі учні прийняли рішення вступати до коледжів на базі університету «Україна» та вищих професійних училищ. Четверо ж дітей вирішили продовжити навчання у стінах рідної школи.

         Адміністрація закладу освіти та педагогічні працівники впевнено вели учнів шкільною дорогою життя, допомагали досягти своєї мети у здобутті якісних знань, надавали впевненості у завтрашньому дні, прищеплювали любов до навчання, праці та просто вчили бути гарними людьми.

         У цьому році вони залишають рідну школу, де їх навчили відстоювати власну думку, любити працю, дбайливо ставитись до знань, дали основу того, щоб стати справжньою людиною. Побажаємо нашим дорогим випускникам впевнено йти по життєвому шляху і бути гідними синами й дочками своєї країни.

Джерело ЗЗСО № 281.

Перейти до спискуВерсiя для друку