Головна  →  Новини  →  5 червня 2020

Сергій Павловський: «Співпраця влади та закладів освіти втамує кадровий голод у районі» (фото)

Сергій Павловський: «Співпраця влади та закладів освіти втамує кадровий голод у районі» (фото)

Сьогодні голова Святошинської РДА Сергій Павловський відвідав Київський міжнародний університет, що розташований на території району. Сергій Павловський зустрівся з ректором вищого закладу освіти Хачатуром Хачатуряном і директором Інституту журналістики, кіно і телебачення Київського міжнародного університету Олексієм Самойловим.

Як людина, що добре обізнана зі сферою ЗВО, Сергій Павловський добре розуміє необхідність і переваги тісної співпраці влади та закладів освіти. Адже саме в стінах вишів формується та зростає майбутня еліта української нації. Тому свої перші кроки на посаді новопризначений керівник Святошинської райдержадміністрації спрямував у бік саме освіти.

Темою обговорення на названій зустрічі стали перспективи тісної, плідної співпраці. Сергій Павловський як представник влади наголосив, що питання створення умов для розвитку та розкриття потенціалу молодих українців,  підготовки висококласних фахівців, забезпечення умов для їх повної самореалізації, створення передумов залишення випускників ЗВО для роботи в Україні – це питання державницькі і тому потребують постійної уваги з боку влади. Очільник району запевнив, що місцева влада готова та відкрита до співпраці.

Також було обговорено питання актуальності на сьогоднішній день спортивної медицини та перспективи її розвитку в районі.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо залучення студентів-журналістів до популяризації Святошина: буде відзнято ряд відеороликів, створено публікації для ЗМІ про цікаві історичні об’єкти району, видатних особистостей, що пов’язані з районом, тощо.

Перейти до спискуВерсiя для друку