Головна  →  Новини  →  12 червня 2020

Очільник району проінспектував роботу спеціального дошкільного навчального закладу № 219 (фото)

Очільник району проінспектував роботу спеціального дошкільного навчального закладу № 219 (фото)

Сьогодні, 12 червня, голова Святошинської РДА Сергій Павловський відвідав спеціальний дошкільний навчальний заклад № 219 (бульв. Кольцова, 7-А).

Заклад, відкритий у 1969 році як заклад для дітей загального розвитку, з 1982 року функціонує як спеціальний дошкільний навчальний заклад для дітей з порушенням зору. У дитсадку на сьогодні налічується 157 вихованців, з них: 151 дитина з проблемами зору, 6 – зі складною структурою дефекту. З 01 червня п. р. в умовах поступового ослаблення карантинних обмежень дитячий садочок відвідують 25 дітей (відкрито 4 групи та 1 спецгрупу).

Очільник району ознайомився з роботою дитячого закладу, його специфікою, матеріально-технічною базою, проінспектував організацію роботи закладу в умовах карантинних обмежень, а саме: підготовку персоналу, наявність дезінфікуючих засобів і дотримання регламентних умов повернення дітей до дитячих садочків.

Наступного року в СДНЗ № 219 планують відкрити консультаційний пункт для батьків, що виховують сліпих діток і таких, що мають значні порушення зору, віком до 3 років. У ньому працюватимуть лікар, психолог, тифлопедагог, дефектолог. Керівництво закладу прогнозує чималий попит на послуги названого пункту.

Також під час візиту Сергія Павловського керівництвом дитячого садка було порушено ряд важливих питань щодо покращення матеріально-технічної бази закладу, на що очільник району пообіцяв максимальне сприяння зі свого боку.

У цілому, Сергій Павловський залишився задоволений побаченим і має намір продовжити знайомство з іншими закладами освіти району.

Перейти до спискуВерсiя для друку