Головна  →  Новини  →  18 червня 2020

У Святошині поздоровили медичних працівників з професійним святом (фото)

У Святошині поздоровили медичних працівників з професійним святом (фото)

Напередодні відзначення Дня медичного працівника в сесійній залі адмінприміщення Святошинської РДА відбулися урочисті збори з представниками закладів охорони здоров’я Святошинського району.

Очільник Святошинського району Сергій Павловський привітав колег з професійним святом, відзначив їх високий професіоналізм і безмежну відданість професії, що яскраво проявилися в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

«Ви сьогодні на передовій у боротьбі з коронавірусом. І суспільство покладає на вас великі сподівання. Я впевнений, що ми з честю вийдемо з цієї ситуації і обов’язково – переможцями. Від імені всієї святошинської громади хочу подякувати всім медичним працівникам за їх самовіддану працю. І хочу зазначити, що готовий до співпраці та допомоги у вирішенні проблемних питань», - сказав Сергій Павловський. Після цього очільник району на знак визнання високих досягнень у професійній діяльності відзначив кращих представників трудових колективів закладів охорони здоров’я району та передав їх керівникам почесні грамоти Святошинської РДА, подяки голови СРДА і Національної медичної палати України, а також вручив почесну грамоту голови СРДА переможниці міського конкурсу «Киянка року – 2019» у номінації «За внесок жінки в охорону здоров’я» завідувачці стоматологічного відділення КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району Людмилі Карачевській.

Долучився до поздоровлень з професійним святом і давній друг і партнер нашого району голова Міжнародного благодійного фонду «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ» Олег Овечко. Після вітального слова він вручив голові Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Павловському, який має безпосереднє відношення до медичної галузі, та начальнику відділу охорони здоров’я СРДА Ніні Алексеєнко подяки від Національної медичної палати України, а також подарував керівникам медичних закладів подарунки.

Як вдячність від святошинської громади за їх благородну працю свій чарівний виступ присутнім подарувала актриса Київського музично-драматичного «Театру української балади» Марина Кучеренко, яка виконала літературну композицію «Лікарі в часі та просторі».

Перейти до спискуВерсiя для друку