Головна  →  Новини  →  28 червня 2020

Віталій Кличко: «Кількість мешканців Києва, в яких виявили коронавірус, збільшилась на 69 людей»

Віталій Кличко: «Кількість мешканців Києва, в яких виявили коронавірус, збільшилась на 69 людей»

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 69 людей. Чотири особи померли. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Кількість мешканців столиці, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збiльшилась на 69 людей. Четверо хворих померли. На сьогодні в Києві вже 4935 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Серед тих, що захворіли: 34 жінки віком від 22 до 86 років та шестирічна дівчинка. А також 33 чоловiка від 21 до 85 років і хлопчик, якому 14 років. Захворіли, зокрема, і двоє медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 14 хворих. Одужали за минулу добу 57 людей. Усього коронавірус подолали 1547 мешканців столиці.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 16, у Деснянському та Оболонському – по 9 випадків. Уважно ставтеся до свого здоров’я, дотримуйтеся простих правил. Бережіть себе!» – наголосив Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку