Головна  →  Новини  →  4 липня 2020

Очільник Святошинського району привітав працівників районної поліції з професійним святом (фото)

Очільник Святошинського району привітав працівників районної поліції з професійним святом (фото)

Сьогодні у Святошинському управлінні поліції ГУ НП у місті Києві (просп. Перемоги, 109) відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня Національної поліції України. Звучало багато вітальних слів, вручалися нагороди.

Серед численних поважних гостей був і голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський. У своїй вітальній промові очільник району відзначив значну роль працівників національної поліції в забезпеченні правопорядку на території району та безпеки його мешканців. "Безпосередньо від вас залежить престиж професії поліцейського, ваш професіоналізм є запорукою комфортного, безпечного життя святошинців. Святошинська громада вдячна вам за сумлінну, фахову і чесну службу", - сказав він, звертаючись до працівників районного управління національної поліції. Також Сергій Павловський передав для особового складу райуправління поліції від районної влади та Міжнародного благодійного фонду «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ» такі необхідні сьогодні засоби індивідуального захисту.

Довідково: День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. Свято було встановлено в Україні, «ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…», згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначалося спочатку 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693: установлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня — на честь події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Перейти до спискуВерсiя для друку