Головна  →  Новини  →  16 липня 2020

Районна влада не залишає медичні заклади без уваги й допомоги: сьогодні Сергій Павловський відвідав Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України

Районна влада не залишає медичні заклади без уваги й допомоги: сьогодні Сергій Павловський відвідав Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України

У часи пандемії COVID-19, коли професійна та вчасна допомога медиків стала запорукою успішної боротьби із небезпечною хворобою, а подекуди й збереження життя пацієнта, особливо загострилися та вийшли назовні і проблеми галузі. Однією з болючих серед них є ставлення суспільства до медицини, і медичних працівників зокрема. Як наслідок – недостатність фінансування медзакладів, катастрофічне зменшення наукових розробок та новацій у медичній сфері, зрештою, зниження престижу професії медика тощо.

Та дійсність коригує всі суспільні процеси. У сучасних умовах ми почали гостріше розуміти, що, очікуючи допомоги з боку медицини, треба натомість зі свого боку щось вкладати в її підтримку та розвиток.

 

Сьогодні голова Святошинської РДА Сергій Павловський з робочим візитом відвідав Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичний наук України (просп. Перемоги, 119/121). Очільник району ознайомився з роботою медичного закладу, поспілкувався з його керівником – генеральним директором ННЦРМ НАМН України Димитрієм Базикою, головним лікарем Жанною Ярошенко, поцікавився перспективами та проблемами закладу. Та як будь-який гість, Сергій Павловський не приїхав до центру без подарунків. Разом із давнім другом і партнером Святошинського району головою Міжнародного благодійного фонду «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ» Олегом Овечком вони передали Національному науковому центрові радіаційної медицини Національної академії медичних наук України для відкритого відділення радіаційноіндукованих онкологічних захворювань медичні обладнання та інструменти, а саме: медичні ліжка, оглядові ліжка, хірургічне обладнання та хірургічні інструменти, а також одноразові видаткові медичні матеріали. Жанна Степанівна щиро подякувала голові Святошинської РДА Сергієві Павловському за таку увагу й допомогу та висловила надію на довгу та плідну співпрацю закладу та районної влади.

Перейти до спискуВерсiя для друку